Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęliśmy udziałem w Mszy św. odprawionej przez księdza katechetę Jacka Sarotę. Po nabożeństwie spotkaliśmy się w szkole, w sali gimnastycznej. Pan dyrektor Jarosław Boryczka zabrał głos. Przywitał zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. W swoim wystąpieniu przypomniał najważniejsze wydarzenia z całego roku szkolnego, podziękował za współpracę.

Następnie oddał głos Pani Annie Mikos, Sekretarz Powiatu, która w imieniu swoim i Starosty Powiatu podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę oraz wręczyła nagrodę przyznaną przez Starostę Gabrieli Mietelskiej, uczennicy klasy 3 TAK. Potem Dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył bezpiecznych i słonecznych wakacji. Po tej części uroczystości uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top