W niedzielę, 28 sierpnia 2022 roku mieszkańcy, a przede wszystkim rolnicy, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji oraz organizacji społecznych przybyli do Mędrzechowa, aby wspólnie świętować i prezentować dziedzictwo kulturowe regionu, przedsiębiorczość, lokalne tradycje i zwyczaje.


Święto Powiśla Dąbrowskiego to połączenie Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych. Podczas tego święta nie zabrakło wystawców, którzy na stoiskach wystawowych prezentowali swoją ofertę handlową i promocyjną. Po raz kolejny reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w dożynkach powiatowych, nauczyciele przygotowali stoisko przedstawiające ofertę edukacyjną naszej szkoły, prace uczniów, puchary za osiągnięcia sportowe, kroniki szkolne i specjalistyczny sprzęt do nauki zawodu w technikum. Mieszkańcy powiatu oraz zaproszeni goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły i zasięgnąć informacji o Jej ofercie edukacyjnej na kolejne lata.

Nasze stoisko odwiedzili: Wicewojewoda Małopolski pan Ryszard Pagacz, starosta dąbrowski Lesław Wieczorek, wicestarosta Krzysztof Bryk, poseł na sejm pani Anna Pieczarka, wójt gminy Olesno Witold Morawiec, radni powiatu dąbrowskiego pan Sebastian Kądzielawa i Krzysztof Kupiec a przede wszystkim mieszkańcy Mędrzechowa, powiatu dąbrowskiego oraz absolwenci i uczniowie szkoły.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top