W dniu 1 września 2022 uczniowie wrócili po wakacyjnej przerwie do szkoły.
Młodzież, nauczyciele oraz Dyrekcja rozpoczęła nowy rok szkolny mszą świętą, którą w intencji społeczności szkolnej odprawił ks. Jacek Sarota w kaplicy parafialnej w Podborzu.
Dyrektor Jarosław Boryczka powitał

uczniów, nauczycieli oraz przedstawiciela organu prowadzącego panią Dagmarę Jedynak, zastępcę naczelnika wydziału edukacji, zdrowia i rozwoju lokalnego Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dyrektor życzył wszystkim owocnej pracy, podejmowania nowych wyzwań oraz realizowania swoich pasji i zainteresowań.

Dyrekcja oraz młodzież pożegnała i podziękowała odchodzącemu na emeryturę profesorowi Bogdanowi Kowalowi za wieloletnią pracę w szkole.
Pan Bogdan Kowal w roku 1981 rozpoczął naukę w państwowym technikum rolniczym w Brniu i po jego ukończeniu i odbyciu studiów pedagogicznych rozpoczął prace w Zespole Szkół Rolniczych w Brniu jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum i szkole zawodowej oraz instruktor nauki jazdy kat. B i T. Dał się poznać jako wspaniały pedagog, muzyk, dobry kolega i fachowiec w wielu dziedzinach wiedzy i umiejętności. Z pasją przez ostatnie 38 lat oddawał się kształceniu kolejnych pokoleń młodzieży. Ciepłe słowa pożegnania i podziękowanie za wieloletnią pracę przekazali panu Bogdaniowi Kowalowi uczniowie szkoły.
Dziękujemy panie Bogdanie
Na wniosek dyrektora, starosta dąbrowski Lesław Wieczorek przyznał panu Bogdanowi Kowalowi nagrodę Starosty Powiatu Dąbrowskiego za całokształt pracy dydaktyczno wychowawczej.
Dyrektor przywitał tez uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w technikum i branżowej szkole I stopnia , przedstawił wychowawców klas i powitał nową nauczycielkę języka angielskiego panią Martę Skrzek, która od 1 września rozpoczęła prace w szkole.
Akademia została przygotowana przez klasy czwarte pod opieką wychowawcy klasy pani mgr inż. Katarzyny Matusik - Kapuściak.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top