Spotkanie z wiceministrem Rozwoju i Technologii Piotrem Uścińskim
Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej gościł Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Piotr Uściński.

Rozmawiał o reformie systemu planowania przestrzennego i deregulacji prawa budowlanego z samorządowcami ziemi dąbrowskiej

i tarnowskiej oraz pracownikami referatów i wydziałów zajmujących się budownictwem, planowaniem przestrzennym i architekturą w urzędach miejskich, gminnych i starostwach. Do udziału w spotkaniu z wiceministrem, został zaproszony przez starostę Powiatu Dąbrowskiego dyrektor Zespołu Szkół w Brniu Jarosław Boryczka wraz z uczniami technikum architektury krajobrazu i technikum budownictwa.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top