Hasło tegorocznej akcji uświadamia nam , że wszystkie śmieci na całym świecie są nasze- te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane . Tylko człowiek zaśmieca Planetę!
Dlatego działania podejmowane w ramach akcji Sprzątanie Świata mają na celu rozbudzenie odpowiedzialności za środowisko naturalne, poszanowanie zasobów naturalnych oraz zwrócenie uwagi, że nie chodzi o to, aby cały czas sprzątać, ale o to, aby śmiecący przestali śmiecić!


W tym roku tradycyjnie posprzątaliśmy nasz mały kawałek Polski, czyli okolice szkoły, Centrum Polonii i pobliski park. Uczniowie klas II, III, IV technikum budowlanego i technikum architektury krajobrazu pozbierali i posegregowali śmieci na przydzielonych obszarach. Mimo chłodu ochoczo zaangażowali się w pracę na rzecz ochrony środowiska.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top