W piątek 16 września odbyła się wycieczka dla uczniów naszej szkoły do Enerygylandii. Na własnej skórze mogliśmy doświadczyć praw fizyki dotyczących grawitacji, przeciążeń i bezwładności. Taka forma wyjazdu dla wielu uczniów była świetną okazją do poznania nowych miejsc, spędzenia czasu razem i pokonania swoich lęków. Zapewniła także doskonałą formę integracji i niesamowitych wrażeń.


Czekamy na zdjęcia z ekstremalnych zjeżdżalni i kolejek górskich.
ZS w Brniu

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top