Stało się już tradycją, że co roku w Szczucinie odbywają się uroczystości, które upamiętniają tragiczne wydarzenia z czasów II wojny światowej. Wspólnie z mieszkańcami powiatu świętowali parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji i organizacji.


Wzorem lat ubiegłych delegacja nauczycieli w składzie: Jolanta Rzeźniewska, Joanna Gawlik i Jarosław Boryczka oraz delegacja uczniów wraz z pocztem sztandarowym, który reprezentowali uczniowie klasy pierwszej: Gabriela Szajor, Mikołaj Gnat i Kamil Kołodziej, wzięła udział w tych patriotycznych uroczystościach.

REKRUTACJA 2022/2023

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top