Data wpisu: 21.06.2022
Zdjęcie do wpisu Wycieczka do Krakowa

20 czerwca uczniowie technikum budowlanego i technikum architektury krajobrazu wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Krakowa. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, o którego historii, znaczeniu i szczegółach technicznych opowiedział oprowadzający po stadionie menadżer ds. promocji Wisły Kraków, pan Damian Urbaniec. Następnie uczniowie udali się do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego zasoby przedstawiła dr inż. Magdalena Hampel. Obiad w studenckiej stołówce „Żaczek” i wędrówka po krakowskiej starówce stanowiły mniej naukowy, choć równie wartościowy poznawczo ostatni etap wyjazdu

przygotowanego przez Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas w Dąbrowie Tarnowskiej. Jako ciekawostkę dodać należy, że kierowcą wycieczkowego busa, bardzo profesjonalnym :), była absolwentka naszej szkoły, Wiktoria Wajda.