Data wpisu: 26.08.2022
Zdjęcie do wpisu Staże zawodowe w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych”

W ramach Funduszu Europejskiego Program Regionalny MAŁOPOLSKA – Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny dziewięcioosobowa grupa uczniów klasy I Architektury Krajobrazu Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu od 4 do 29 lipca 2022 roku odbywała staż w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” w Firmie Usługowej FIDO – Ogrody i Czyszczenie Janusz Fido przy ścisłej współpracy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.
Uczniowie pogłębili swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w zawodzie Technik Architektury Krajobrazu. Odbywający staż wykazali się dużą chęcią pracy, zaangażowaniem i zdyscyplinowaniem. Staże zawodowe będą organizowane w kolejnych latach dla uczniów technikum architektury krajobrazu i technikum budownictwa w związku z realizacją przez Zespół Szkół w Brniu drugiej edycji projektu Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych.